Přejít na: ↓ Obsah, ↑ Úvodní stránku, ↓ Navigaci


Světu komunikace vládne obraz, proto je reklamní fotografie tak důležitá. Umí okamžitě zapůsobit a ovlivnit emoce. Některé věci ale není vůbec snadné vyfotografovat tak, aby vaše sdělení zafungovalo. Ať už chcete sdělit jediným záběrem působivý příběh nebo naopak zachytit banální detaily komponentů přístroje. I zdánlivě bezvýznamné téma, pokud je obrazově dobře zpracované, může zaujmout na první pohled.

Co je třeba k tomu, aby taková fotografie vznikla? Především kvalitní zázemí, dostatečně prostorný a funkční fotoateliér a moderní technické vybavení. Ani to ale nestačí. Stejně důležitý je lidský faktor – zkušenosti, kreativita, invence, cit pro fotografii. Technicky dokonalá fotka, které chybí nápad a emoce, je v reklamě k ničemu.

Oba tyto faktory – kreativita a kvalitní zázemí - se spojují pod značkou Q foto. Jsme profesionálové. U nás pod jednou střechou najdete vše. Zajistíme kompletní kampaň počínaje kreativní myšlenkou přes realizaci kvalitních reklamních fotografií, tvorbu strategie mediálního nasazení, až po samotný tisk a výrobu médií.

“Fotografie je báječný způsob pro komunikaci a jde o skutečně univerzální jazyk.”

Bill Frakes

Firemní budova Q studia

Fotoateliér

Fotoateliér - technické zázemí

Ukázka z focení