Přejít na: ↓ Obsah, ↑ Úvodní stránku, ↓ Navigaci


Q studio je komunikační agentura, která svým klientům poskytuje kompletní řešení marketingové komunikace. Díky mnohaletým zkušenostem a nadstandardním vztahům s klienty dokážeme realizovat skutečně efektivní projekty. Hledáte-li partnera, který vytvoří komunikaci od myšlenky až po mediální nasazení, právě jste jej našli.

Zakládáme si na důvěře a oboustranné spokojenosti. Každý realizovaný projekt bereme nejen jako vaši reklamu, ale také jako naši referenci. Východiskem pro naši práci je porozumění značce, produktu, jejich silným a slabým stránkám, problémům či příležitostem. Na této bázi vytváříme strategii a následně kreativní návrh. Protože chceme mít vše pod kontrolou a být schopni pružně reagovat na požadavky klientů, realizujeme zakázky „in house“. K tomu nám slouží i plně vybavený profesionální velkokapacitní fotoateliér.

“Sýpka z devatenáctého století se proměnila. Místo obilí tu dnes klienti najdou moderní komunikační agenturu s velkým fotoateliérem. Budova Q studia je příkladem proměny historického objektu v prostor pro kreativní komunikaci a invenční reklamní tvorbu.”

MF DNES

Firemní budova Q studia

Firemní budova Q studia - zadní pohled

Základní stavební kámen z roku 1862

Grafické studio

Fotoateliér