Přejít na: ↓ Obsah, ↑ Úvodní stránku, ↓ Navigaci


Fotografie

 • Kompletní zajištění reklamní fotografie. Základem je originální koncept, který vytvoříme podle zadání klienta. Zajistíme lokace, modely i stylisty. Náš fotoateliér nabízí jedinečné podmínky – je vybavený nejmodernější technikou a má rozlohu cca 400 metrů čtverečních. Komfortní logistiku poskytuje dobře přístupná nájezdová rampa a dostatečné skladové prostory. Ať jde o prsten či historický automobil, na Váš produkt si posvítíme.

   

  Může ovšem nastat situace, kdy by bylo příliš komplikované váš produkt přivézt k nám.
  I na to jsme připraveni – vytvoříme externí fotoateliér přímo ve vašich prostorách. Hranice pro nás nejsou překážkou, působíme celosvětově.

Postprodukce

 • S tím, co nafotíme, umíme dále pracovat.
  I kvalitní fotografie to potřebuje. Reálný svět má přece jen své limity. Díky moderní technice
  a šikovnosti lidí je můžeme překročit. Vedle klasických retuší používáme matte painting, fotomontáže, 3D efekty i další techniky, abychom dali vašim produktům možnost vyniknout.

   

  Pokud dáváte přednost 3D vizualizacím, je tu pro Vás naše 3D studio, které vytvoří vizualizace interiéru či produktovou simulaci.

Média

 • Fotografií naše služby nekončí, ale začínají. Připravíme kampaň na míru od kreativy až po výběr a realizaci komunikačních médií. Aby byla prezentace fotografií co nejpřesnější, disponujeme vlastní velkoformátovou fotografickou tiskárnou.